من خیلی علاقه به مباحث مدیریتی و دروس مربوطه دارم. سعی کردم در این زمینه تا می تونم مطالعه هم انجام بدهم. یک کتاب خوب هم خواندم که اسمش رهبری رهبران بود و به نوعی داشت مدیریت گروهی از مدیران را مورد واکاوی قرار می داد.

وقتی این کتابها را می خونم سعی می کنم با شرایط مدیریت ایرانی تطابق بدهم و در حد توان استفاده هایی از آن بکنم ولی شاید باورتون نشه تقریبا می تونم بگم بلا استفاده هستند. انگار این قوانین و مطالب علمی برای یک سیاره دیگه نوشته شده اند و اونجا کلا یه جور دیگه است.

جزیره ما انگار از جزیره اونا خیلی دوره. 

ما خوشبختانه ژن های خوب را داریم که نیاز به هیچگونه علم برای یادگیری ندارند و از پیش آموحته اند. 

کلا می تونم بگم خارجی های عزیز درسته که تحقیقات علمی قشنگی کردید و لطف نموده اید و برای هر چیزی قوانین و استانداردهایی را بنا نهاده اید ولی با عرض معذرت مال خودتون. ما خودمون می دونیم چیکار کنیم و داریم می کنیم!!!!

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

امنیت برای شما نارنجـدونه مطالب گردشگری و توریستی Amir Ammari آپدیت آفلاین نود 32، آپدیت آنلاین نود 32، آنتی ویروس نود 32 گروه اموزشی پاور ای فروشگاه bope عرقیات 123963 کارشناس حقوقی*کارشناس حقوقی ربات تلگرام سیما فیلم